DMS pošli to dál

4. května 2014 v 13:52 |  Živé články
Ahojky, jsem malé Kuře a na blogu se pohybuji jen krátce. Přemýšlelo jsem, jak jeden člověk s minimem možností, může udělat něco, co by mělo opravdu smysl a mohlo pomoci na hodně místech. Po inspiraci filmem "Pošli to dál" jsem se rozhodlo spustit tento "projekt" na mém blogu. Je to jednoduché a myslím, že pro každého z nás dostupné. Když si každý z nás odpustí jednu věc v hodnotě 30,- Kč a místo ní pošle jednu DMS tak o nic nepřijdeme, právě naopak. Získáme hřejivý pocit, že jsme udělali něco užitečného a možná se naše radost znásobí, když tuto možnost pošleme dál.

Tady jsou jednoduchá pravidla:

1. zajdu na web http://www.darcovskasms.cz/ , vyberu si projekt, který je mi blízký a pošlu mu DMS
2. odeslání DMS potvrdím tomu kdo mě oslovil, aby věděl, že se mu to podařilo poslat dál
3. oslovím 3 lidičky, kterým předám tuto vizi a poprosím je o účast s tím, aby se i oni řídili těmito pravidly


Děkuji všem, kteří se zapojí. Můžete samozřejmě oslovit i víc než tři kamarády. Na Vaše názory se budu těšit v komentářích. Pokud budete chtít, můžete napsat koho jste podpořili a proč. Mohla by to být inspirace pro ostatní. A pokud třeba napíšete článek na toto téma, můžeme přidat i odkaz.

Právě jsem jako první poslalo DMS pro Nadaci Leontinka, která pomáhá dětem se zrakovým postižením. Osobně si nedovedu představit jak to tyto děti musí mít těžké. Je to jen jedna kapka, ale když nás bude víc... Protože tu nikoho neznám, moje oslovení bude hodně náhodné, proto se omlouvám těm, kterých se to dotkne a budou to brát jako SPAM.
Vaše Kuře

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 streamhead streamhead | Web | 15. ledna 2016 v 18:35 | Reagovat

pujcka rychla O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama