Stovka

27. června 2014 v 7:00 |  O Kuřeti
Ahojky, přiznám se, že se opět objevil "takový ten pocit" a kurzor blikal zase tam vlevo nahoře. Ale jen do té doby, než jsem si všimlo čísla 99 u počítadla článků. Páni, to snad není ani možné. Neuvěřitelné, jak ten čas letí. Pamatuji si, jako by to bylo včera, kdy jsem se rozhodovalo jestli mám, nebo nemám pouštět moje myšlenky do světa. To bylo v dubnu. Teď tu máme konec června a toto je článek s číslem 100. Cítím, jak se culí všichni ti, co mají 1000 a více článků :). Říkají si, to je ještě zajíc. Kdepak, Kuře! Nechci být ale stroj, který bude psát za každou cenu. To by podle mě ztratilo svůj význam. I když se mi zatím daří každý den přidat jeden příspěvek, nemůžu Vám slíbit, že to tak zůstane. Když budu mít pocit, že nemám co říct, raději toho nechám, než abych, jak se říká, mlátilo prázdnou slámu. Snažím se to prokládat i něčím pro zpestření. Třeba tipy z YT, které mě zaujmou. Povídky a básničky mi moc nejdou, ale rádo bych třeba přidávalo víc fotek. Tím neříkám, že umím dobře fotit. Musím se jen domluvit s baterkama do foťáku, aby nebyly stále vybité. Jsou jako já a nabíječka jako by těch 8 hodin nic nedělala. Co dál? Za chvilku jdu spát, ale to sem nepatří :). Už to zavání tou slámou, tak se s Vámi raději rozloučím, popřeji dobré ráno, krásné odpoledne, pěkný večer, nebo dobrou noc :). Díky, že tu se mnou jste a doufám, že tu s Vámi budu moci být i já.

Vaše Kuře.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 wiggle wiggle | Web | 27. června 2014 v 10:45 | Reagovat

Ahoj kuriatko. Pozri sa na môj kanál. Tak trocha som ťa spomenula v poslednom článku (letný tag) a no... radšej si to prečítaj. Je to inšpirácia pre niečo nové, nezabudni, že ťa mám rada. :-D Love you. Č.A.U.E.S. :-P
(B.T.W.: Pekný článok ako vždy a congratulation.) :-D

2 mkure mkure | Web | 27. června 2014 v 17:38 | Reagovat

[1]: Ahojky Nino, děkuji moc, nevím co na to říct :). Mám velkou radost, že mám takovou velkou fanynku a snad i kamarádku? Na článek jsem mrklo, líbí se mi a pro tebe to rádo udělám :). Ještě jednou díky, pac a pusu Kuře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama