Tetování a Piercing

29. června 2014 v 20:50 |  Názory a myšlenky
Ahojky, rozhodlo jsem se nějakým způsobem reagovat na některé články, které se objevují na titulce v topu. Často jsou to docela sporná témata, tak to možná bude i výzva a možná zaujme kuřecí pohled na věc. Nebo si jen řeknete, že jsem úplně mimo, i to beru, co člověk to názor. Nebudu se odkazovat na konkrétní články, nebo myšlenky, zkusím to pojmout obecně. Dneska tedy vybírám téma tetování a ještě k tomu přidám piercing. Vybavuji si jeden vtip, který byl z doby, kdy snad byly v módě čínské symboly. Dotyčný si myslel, že jeho krásně vytetovaný symbol znamená něco jako "láska a přátelství na věky" a přitom tam bylo napsáno "kuřecí, nudlová polévka" :). Ale zpátky k tématu. V první řadě je to věc každého, a já to nikomu neberu.

Můj osobní pohled na tetování a různé kovové "ozdoby" je takový, že je to jen další módní výstřelek, kterým si chce dotyčný něco dokázat, a nebo se předvést před okolím. Takže z mého pohledu naprostá zbytečnost, bez které se dá určitě žít. Nevím jestli bude kluk drsnější, když bude mít na rameni lebku. Možná si tím jenom chce zvednout sebevědomí. Ale, to se snad dělá jinak. Nebo holka bude víc sexy, když bude mít provrtaný pupík nějakým studeným čímsi a vedle motýlka, pro jistotu? To snad ne.

Co může být víc, než přírodní krása? Trochu jsem o tom psalo ve článku "Malování masek". Občas někde narazím na diskuzi mladých lidiček, kteří řeší třeba tetování. Otázka zní "Chceš tattoo?" - jasně, "Jaké a proč?" - já nevím. Jasně že neví, podle mě je to nesmysl. Není to přirozené. Je to jako by všechny veverky v parku nosily reflexní vesty jen proto, že s tím jedna někdy přišla a myslela si, že je to cool. Pokud se proto někdo rozhodne měl by zvážit pro a proti. Klidně si na papír sepsat plusy a mínusy, a dobře si to promyslet. Pokud máte jiný názor, budu rádo, když mi třeba napíšete ty plusy, které marně hledám. Jen ještě dodám, že mám rádo umění, obdivuji umělce, ale nelíbí se mi, když se něco pěkného ničí.

Vaše Kuře
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama