Kouzelná země

6. srpna 2014 v 7:00 |  Téma týdne
Milé děti. Nevěřte prosím lidem, kteří Vám budou tvrdit, že neexistují kouzelné světy. Nevěřte lidem, kteří budou zpochybňovat existenci jednorožců, růžových poníků, nebo maskovaných superhrdinů. I když Vám budou tvrdit, že si jen vymýšlíte, věřte své pravdě, zůstaňte dětmi. Nepřestávejte věřit na zemi za duhou, kde se mají všichni rádi. Na kouzelnou zemi, kde si spolu hrají vlci a zajíci, kde nikdo neřeší nesmyslné rozdíly. Na zemi, kde se nikdo nehoní za bohatstvím a slávou, na zemi kde neznají zlo. Taková místa jsou, stačí jen věřit a nenechat si je vzít.

Nebojte se na chvíli opustit náš podivný svět a navštívit světy kouzelné. V takovém světě můžete být kým budete chtít, nebo můžete zůstat sami sebou. V kouzelné zemi za duhou Vás budou mít všichni rádi a budou Vás brát takové jaké jste. Nikdo na Vás nebude zlý, nesetkáte se s ničím co se Vám nebude líbit. Můžete tam potkat lidi, nebo zvířecí kamarády, které jste dříve ztratily. Můžete s nimi mluvit, hrát si s nimi, nebo třeba létat v oblacích. V kouzelné zemi za duhou je všechno možné, a kdo ví, třeba tam jednou potkáte i malé žluté Kuře. Je tam často, protože je mu tam dobře, má tam spoustu kamarádů, spoustu dobrých duší, se kterými si může povídat.

Milé děti. Nevěřte prosím lidem, kteří Vám budou tvrdit, že kouzelné světy neexistují.
Milí "velcí", neberte prosím dětem kouzelné světy, jen proto, že o nich nevíte, že na ně nevěříte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mylifemymistakes mylifemymistakes | Web | 6. srpna 2014 v 10:34 | Reagovat

http://mylifemymistakes.blog.cz/1408/dalsi-retezovy-tag-x zatagovala jsem tě do řetězového tagu pokud chceš vyplň a napiš svoji nominaci a otázky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama